Start verkoop Kerkekkers 2 Hulsel

09
nov

Aankondiging

Op zaterdag 9 november 2019 start de verkoop van nieuwbouwplan Kerkekkers 2 in Hulsel! Het plan omvat 2 twee-onder-een-kapwoningen en 4 hoek- en tussenwoningen, gelegen in een ruim opgezette wijk met zicht op het buitengebied.

Tijdens de start verkoop ben je van harte welkom bij de makelaar om de uitgebreide verkoopdocumentatie in ontvangst te nemen. Ook is vanaf 9 november de brochure via www.kerkekkers.nl/Download_brochure/ te downloaden.

Heel graag tot zaterdag 9 november a.s., ons team staat voor je klaar!

Start verkoop Kerkekkers 2

Inschrijven
Op de verkoop van de woningen is een verkoopprocedure van toepassing. Bij interesse dien je het inschrijfformulier in te vullen en deze vóór woensdag 20 november 2019 17.00 uur in te leveren bij de makelaar. Het inschrijfformulier is vanaf de start verkoop te downloaden op www.kerkekkers.nl en is uiteraard ook verkrijgbaar bij de makelaar.